1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aczikiem w ME2

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Prz3mo, Maj 30, 2010.

1. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    A więc sprawa jest tego rodzaju, że mam spory problem ze zrobieniem aczika w którym cała ekipa ma wyjść calo z samobójczej misji. Wiem, że muszę wykupić cały osprzęt na statek i każdy ma mi być posłuszny. Tylko problem w tym, że zawsze w którymś konflikcie trace jedną osobę bo nie mogłem wybrać opcji dodatkowych. Teraz jestem przed misją ostatnią i została mi misja zaeda i mirranda jest " nieufna". Mogę jakoś przywrócić jej zaufanie żeby wyratować ekipe w całości? Gdy z nią rozmawiam mam 2 opcje ( idealisty i renegata ) ale nie moge ich wybrać i 2 nic nie zmieniające. co robić w tej sytuacji?

P.S. czy lojalność zaeda liczy sie do tego aczika ( zaed jest z DLC) więc gdy np straci do mnie lojalność to nie zginie na końcu albo i tak dostane aczika mimo wszystko?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Więc oprócz uzbrojenia statku i lojalności potrzebne jest odpowiednie dobranie załogi do poszczególnych zadań w ostatniej misji.

Polecam ten film, pokazana ta misja. Pamietaj ze jak mirranda jest nielojalna to nie dawaj jej jako dowodce. zreszta zobacz sam:

YouTube - The Easy Way: Mass Effect 2 - No One Left Behind

4. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Wielkie dzięki, udało się.

Wczytywanie...

Poleć forum