1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją dasha do najnowszej wersji zawiesza się.

Temat na forum 'Dash' rozpoczęty przez machos89, Lipiec 13, 2012.

1. machos89

machos89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Panowie mam następujący problem. Posiadam Falcona, który nie był ani rozbierany ani przerabiany itp. Posiadał starego dasha, chciałem go zaktualizaować do najnowszego (konsolka cały czas działa OK, mozna chodzic po menu odpalić gierki itp) Podłączam konsolkę pod neta wyskakuje aby zainstalować aktualizację OK robię to. Potem konsolka zatrzymuje się na informacji "trwa stosowanie aktualizacji" i koniec tak sobie stoi bez końca. Jeśli robię to z pena to jest podobnie. Nie ważne który dash wgrywam. Próbowałem wyciągać dysk - to samo, sformatowałem go to samo, wyczyściłem pamięć cache to samo. Ma ktoś może jakiś pomysł bo ja już niestety niemam żadnego. Zauważyłe jeszcze, że w momencie jak konsola zatrzymuje się z aktualizacją na 3/4 pasku , to gaśnie na chwilkę dioda informująca o sparowaniu pada i za chwile znów się włącza ale nie można dać anuluj bo konsola jest po prostu zawieszona, tylko wyłączanie przyciskiem pomaga.

2. Lotnik421 Xbox One

3. machos89

machos89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nikt niema na to pomysłu ??

O to kod błędu 23EF-3CD6-1380-2203-C000-0001

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Spoof napedu

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    tu masz linka [T] Rozpoznanie napędów w Xbox 360. - XBOX - Online
    Porównaj czy data produkcji konsoli zgadza się z napędem w konsoli jaki posiadasz. Przykładowa mając napęd liteon powinieneś mieć konsolę z datą produkci 2009 r i po zdjęciu przedniego panelu powinien być widoczny żółty kabelek. Jak się nie zgadza to masz spoof napędu

Wczytywanie...

Poleć forum