1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją Dasha

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez samer19, Kwiecień 17, 2011.

1. samer19

samer19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Próbowałem odpalić Mortal Kombat najnowszy i wyskoczyło że muszę zaktualizować oprogramowanie bo gra nie bedzie działać. Kliknąłem OK zaczęło aktualizować. Zmieniło mi wygląd na nowszy dasha ale wyskoczył bład po restarcie konsoli:

"Nie można zainstalować aktualizacji. Płyty nie da się odczytać.
    1. Wyczyść płytę miękką szmatką
    2. Uruchom konsolę ponownie.

Kod statusu:
    3151-0000-3000-0904-8007-0002

Może to być wina płyty jak 1 raz ją w ogóle użyłem? Poza tym teraz nie mam avatarów. Mam ponownie nagrać płytę? Czy to coś da czy może ja coś źle zrobiłem?

Pomóżcie :eek:

Doczytałem się, żeby zaktualizować z USB. Ktoś polecił w innym temacie ten link, ale nie chce mi wypakować tego pliku.
    http://support.xbox.com/pl-pl/pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx

Sory za edycje ale za 3 razem zaczeło pobierać normalnie w końcu. Może jakoś sobie poradze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musiałeś przerobić wave gry i dla tego nie da się teraz z tej płyty zrobić update.
    Musisz teraz zainstalować aktualizację ręcznie, przez pendrive.

Zainstaluj 12625, powinno działać na nim :)
    acha musisz jeszcze tylko pamiętać, że gdy zainstalujesz 12625, przestaną Ci działać takie gry:
    będziesz musiał ściągać i nagrywać je na nowo z patchem AP25.

Pamiętaj jeszcze, że pendrive musi być sformatowany fat / fat32.

4. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakim cudem , nie chce Ci się wypakować, wgraj winrara albo 7zip i pobierz jeszcze raz.
    Ja tak miałem jak u kolegi do neta podpiąłem, aktualizacja, restart konsoli błąd, nie miałem avatarów, dałem aktualizacje jeszcze raz i wszystko wporzo.

5. samer19

samer19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Już wszytko działa. Nie chciało wypakować, bo źle ściagnąłeo. Za 3 razem ściagnęło dobrze. Dzięki za pomoc.

6. mikkiko

mikkiko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ja mam też problem z tą aktualizacją. Pobrałem update z sieci i wgrałem na pendrive podczas aktualizacji wywalił mi błąd E 71, restart konsoli, wyjęty pendrive i wszystko ok, ale kinect przestał działać i gry na niego (podaje ze brak zasilania) dioda świeci na czerwono. Konsola przerobiona. Co robić. Dzięki za odpowiedz.

Wczytywanie...

Poleć forum