1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacja dashboard

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stasicklol, Maj 17, 2011.

1. stasicklol

stasicklol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. mam problem z instalacja dashboard . formatuje pena (fat32) wklejam folder $SystemUpdate z plikami, robie wyszstko dobrze a konsola i tak nie widzi aktualizacji przez co nie moge zainstalowac dashboarda . prosze o pomoc. aktualny dash 12611 na 9199

albo przekierujcie na jakiegos dobrego tutka. nawiasem mowiąc konsola widzi pendrve jako przenośnik pamieci masowej - nie pokazuje rozmiaru pendka może to ma wpływ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz bana, że nie możesz ściągnąć tego z netu?

Plug the flash drive into a USB port on your Xbox 360 console.
    Restart the console.
    When the console restarts, the installation program starts automatically. Select Yes when you are prompted to update the new console software.

4. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Przed włączeniem X-Pudła, najpierw włóż pendrive do portu. Dopiero po tym go uruchom. Ja tak samo wczoraj wgrywałem najnowszego Dasha i wszystko poszło bez żadnych problemów. Automatycznie po uruchomieniu opaliła się aktualizacja.

5. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czy on źle pisze czy wy czytać nie umiecie jak z dasha 12611 można przejść na 9199! Nie da się cofnąć aktualizacji jak masz 12611 to możesz tylko do przodu np: 12625 nie da się do tyłu !! chyba że ja coś źle zrozumiałem :D

Wczytywanie...

Poleć forum