1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją Dashboarda - nie widzi freeboota.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Qmil, Wrzesień 20, 2013.

1. Qmil

Qmil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Napotykam problem podczas wgrywania nowego dasha do mojej konsoli z Jtag. Wykonuję wszystko tak jak w instrukcji: http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-w-jtag-rgh-147268/ . Problem pojawia się gdy wkładam pendrive'a do konsoli z gotowym Freebootem przy włączonym Xellu. Nic się nie dzieje. Pomyślałem, że to pewnie wina starego Xella i zmieniłem nazwę pliku bin i dodałem plik xenon.elf, tak jak nakazano w instrukcji. Wkładam pendrive'a odpalam Xella i dalej nic się nie dzieje. Pendrive oczywiście Fat32. Ktoś domyśla się, co może być problemem, bądź co mogę robić nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Xenon.elf + nandflash.bin czarny ekran i sie uruchamia, sprawdź nazwy plików

4. Qmil

Qmil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wczytywanie...

Poleć forum