1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją dashboardu!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pacox21, Luty 17, 2013.

1. pacox21

pacox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!!!
    Posiadam Xbox 360 Lt3(nie jestem tego pewien,tak mi powiedział poprzedni właściciel a ja nie wiem jak to sprawdzić),dasboard-2.013599.0.
    Problem jest taki,że chce zagrać np w Call of Duty:Black Ops 2 to konsola prosi o aktualizację.
    Próbowałem zaktualizować przez pendrive dasdoard 2.0.16202. lecz wyświetla komunikat:
    Aktualizacja nie powiodła się.Nie można wykonać aktualizacji.Jeśli problem będzie się powtarzać,przejdż na strone:Welcome to Xbox Support - Xbox.com
    Kod statusu:
    351F-3F4A-1600-0703-C000-0099
    Konsola była zbanowana u poprzedniego właściciela.Co mam teraz zrobić żeby zagrac w najnowsze gry?Proszę o pomoc!!!
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Problem z aktualizacją dashboardu!!!

Jaka data produkcji ibjakie napęd?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Napęd był spoofowany, potrzebujesz oryginalny napęd...

Wczytywanie...

Poleć forum