1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją dashboardu :(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sherlock, Lipiec 12, 2012.

1. sherlock

sherlock Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Witam , otóż chciałem sobie zaktualizować dashboarda , a jako że z moim pendrivem coś się stało postanowiłem zaktualizować przez płytę CD . Kiedy włożyłem płytę do komputera pisze : Jak chcesz użyć tego dysku ? Jak dysk flash USB lub używając odtwarzacza CD/DVD . Najpierw zaznaczyłem pierwszą opcje . Sformatowało mi tą płytę i zacząłem kopiować folder $SystemUptade . Kiedy skopiowałem , wkładam płytę do Xboxa i po chwili pisze : "otwórz napęd" , więc płyta ląduje do kosza . Wkładam następną i daje drugą opcje . Kopiuje i nagrywam bo w tej opcji pisało ,,nagrywaj,, . Wkładam i pisze ,,otwórz napęd,, , . Następna płytka w koszu . Jak mam to nagrać ? Czy muszę kupować pendrive ? Dashboard aktualizuje dla gry The Amazing Spiderman więc może z tej płyty zaktualizować (ale nie chce żeby mi usunęło przeróbkę ) ? Dzięki z góry za odpowiedź .

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
Wczytywanie...

Poleć forum