1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacja Fify 10

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Scudetto, Sierpień 12, 2010.

1. Scudetto

Scudetto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z aktualizacja Fify 10.Zaktualiozwalem dashboard,wiem wszystko co i jak zeby zaaktualizowac offline,aktualizowalem inne gry i dzialalo, a z Fifa nie idzie;/.Moze jest ktos kto aktualizowal(chodzi mi o sklady) Fife 10,lub jakas poprzednia czesc 09,08 moglby mi pomoc.Jak to zrobic zeby dzialalo.
    Moze mam jakas zla aktualizacje jak mozecie podajcie dobra.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Scudetto

Scudetto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po 1 konsole przerobiona zbanowana? Po 2 jak na 1 brzmi nie to podepnij internet i po sprawie. Po 3 wpisz w google "Aktualizacja fifa 10 xbox download"

Wczytywanie...

Poleć forum