1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją i kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamil Święs, Październik 12, 2014.

1. Kamil Święs

Kamil Święs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Mam konsole xbox 360 niestety nie mam dysku wewnętrznego dlatego zakupiłem Sb dysk zewnętrzny 500GB mam na nim FS3 którego chciałem zaktualizować mam nanddump.bin bo dostałem go przy kupnie konsoli niestety przy aktualizacji przez J-runner otrzymuje komunikat "Ini's are missing" dzieje sie tak przy próbie aktualizacji na 16756 i 16747 a czasem nie otrzymuje nawet komunikatu tylko odrazu program się wyłącza a jesli nie to wyskauje coś takiego "The specified console bootloader list (coronabl) is missing from the ini (C:\Users\SmArT\Desktop\J-Runner\xeBuild\16537\_glitch.ini)
    You can either add it manually or ask for it get added if its possible". Kilkakrotnie próbowałem pobierać piliki za kazdym razem skutkowało to tym samym.
    Dodatkowo po wymianie na nowy dysk zewnętrzny nie działa mi kinect i wyskakuje mi komunikat że jest nieobsługiwany przez konsole (Czy coś w tym stylu).
    Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Ludzie dlaczego wy nie możecie kupić dysku wew tyle się mówi na forum że najlepiej mieć wew. To nie , kupują zew...
    Ściągnij xebuild i spróbuj przez niego

4. Kamil Święs

Kamil Święs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem zewnętrzny bo więcej się na niego zmieści i jest tańczy przecież jestem z Polszy no nie ? Cebulą śmierdzi . Już to wczoraj zrobiłem i mam ten plik "updflash.bin", le dzięki. Teraz pozostaje kwestia kinect.

Wczytywanie...

Poleć forum