1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją/kod do gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mnjp, Maj 1, 2015.

1. mnjp

mnjp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wczoraj kupiłem xbox one i mam problem z aktualizacją, takie coś mi wyskakuje:
    Wystąpił problem z aktualizacją musisz przeprowadzić aktualizację aby używać konsoli, odwiedź stronę xbox.com, odwiedziłem i nic mi to nie pomogło. Drugie pytanie dostałem kod z grą fifa15 o co z tym kodem chodzi, będzie on na stałe, tz stale będę mógł grać w fife czy tylko do jakiegoś czasu i kod przepadnie? bo nie orientuje się na tych nowszych konsolach, zawsze tylko była płyta z grą i normalnie działało a teraz jakieś kody, instalować to będzie trzeba, użyć do tego internetu itp. czarna magia, i jeszcze jedno taki kod to np podam komuś na necie to on będzie mógł korzystać z tej gry i ja ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Połącz sie z xbox live i wykonaj aktualizacje systemu.
    Kod jest do jednorazowego użycia. Kod po wpisaniu będzie pozwalał na dowolna ilosc pobrań na koncie xbox live na którym zostal użyty.

4. mnjp

mnjp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak to zrobić?

5. mnjp

mnjp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odrazu jak włączam xboxa to takie coś teraz wyskakuje:
    Nie podłączono
    Wybrano przewodowe połączenie sieciowe, ale konsola nie może znaleźć kabla. Upewnij się że kabel sieciowy jest podłączony i sprawdź, czy nie ma z nim odsłoniętych lub przetartych przewodów lub pętli. Jeśli jest uszkodzony, wymień go. Wszystko dobrze jest powsadzane i na dwóch telewizorach próbowałem i to samo wyskakuje

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To połącz po wifi jak nie łączy ci sie kablem. Tu chodzi tylko o połączenie internetowe od twojego routera

7. mnjp

mnjp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam router ktore nie obsluguje wifi

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To podepnij osobny kabel do routera i pociągnij go do konsoli. Swoją drogą jeszcze nie spotkałam się z routerem nie obsługującym Wi-Fi.

9. mnjp

mnjp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zrobiłem tak i dalej to samo... a jakby w serwisie mi to zrobili, to później już u mnie normalnie by chodziła konsola, czy znów bym musiał instalować?

10. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Kolego jak masz problem z aktualizacja bo coś jest nie tak z twoim netem to idź z konsola do kolegi i zaktualizowany u niego jeżeli nie masz również takiej możliwości możesz również użyć narzędzia aktualizacji offline które jest do pobrania na stronie xboxsupport. Co do kodu z Fifa jest to kod do pobrania pełnej wersji gry na twoją konsole niestety do pobrania potrzebne jest również połączenie z internetem

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum