1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z aktualizacja kod statusu 3080-335A-1600-2203-C000-0001

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gulo, Wrzesień 30, 2011.

1. gulo

gulo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ...mam taki problem mam przerobiona konsole dash 2.0.12416.0 wczoraj dostalem orginalna fife i przy aktualizacji pod koniec sie wiesza i wyskakuje kod statusu 3080-335A-1600-2203-C000-0001. Sciagnalem dash 2.0.13146.0 i czy probie wgrania z pena dzieje sie to samo... czy ktos wie jak moge odpalic fife bez wizyty w serwisie...probowalem znalesc cos na forum ale na nic nie tarfilem poza ofw(ktorego sam nie zrobie a serwis niestety byl dzisiaj zamkniety ) i wgraniem dasha 2.0.13146.0 a potem nowszego

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Musisz wgrać oryginalne FW to napędu, a potem wgrać aktualizację innego sposobu chyba nie ma. Normalnie to jakaś plaga jest z tymi błędami. Mi się normalnie zaktualizowało jak miałem 13146 i LT1.91 do 13599.

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    zobacz z pena dash 599 ten ostatni czy wejdzie u mnie na paru konsolach pomoglo tylko fatach

5. gulo

gulo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety tego nowego dasha wogole tak jakby konsola wogole nie widzi... wogole niechce ruszyc instalacja

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    No to tylko serwis Ci pozostal:)

7. gulo

gulo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tego sie balem bo w serwisie bede mogl dopiero byc w poniedzialek a tu fifa lezy a ja grac nie moge:-(

8. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    orginalne ofw do napędu o ile nie spoorfa(zamieniego softu z innego) lub innego niż fabryczny napęd to ci zadziała ta aktualizacja

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Mam już dosyć...

Wczytywanie...

Poleć forum