1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją konsoli xbox 360 lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maciej Kanikuła, Luty 13, 2013.

1. Maciej Kanikuła

Maciej Kanikuła Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl, Poland, Poland
    Witam,
    mam problem z grami takimi jak : SILENT HILL : DOWNPOUR I HITMAN: ABSOLUTION. Te gry wymagają aktualizacji. Próbowałem pobrać aktualizacje przez xbox live ale nie udało się. Podłączyłem kabel ethernet do konsoli i dalej to samo. Później próbowałem to zrobić z pendrive. Wszystko na początku wygląda ok. Wkładam pendrive'a, wyskakuje komunikat o dostępnych aktualizacjach i pisze bym zrestartował konsolę. Po naśnięciu "TAK" konsola się nie zrestartowała tylko wyskoczył komunikat że aby kontynuować to trzeba zaktualizować. Przez to nie mogę zrobić aktualizacji z pendrive'a. Pomóżcie mi.
    Bardzo mi na tych grach zależy a szczególnie na silent hillu. Z góry wielce Wam dziękuję i czekam na odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jaki masz dash? wcześniejsze aktualizacje przebiegały bez problemów?

4. Maciej Kanikuła

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl, Poland, Poland
    Nie aktualizowałem wcześniej bo dopiero co kupiłem konsolę. Konsola była już przerobiona. Od kilku dni ją mam a mój dash to: 2.0.13146.0
    Zaznaczam że to mój pierwszy xbox 360. Konsolę kupiłem tydzień temu. Gry działają ale te starsze niż z 2012r a te z teraz wymagają właśnie tej aktualizacji.

5. garabasz

garabasz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Problem z aktualizacją konsoli xbox 360 lt 3.0

Może to nie LT 3.0 a coś starszego dlatego nowe gry nie działają? Poczytaj na forum bo wydaje mi się że przy dashu który powiadasz aktualizacja usunie Ci LT.

Wysłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk

6. Maciej Kanikuła

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl, Poland, Poland
    Czytałem już tematy różne i u innych było tak samo, tyle że udało im się zainstalować aktualkę i wszystko działało. Czyta mi gry ale nie chce ich zaktualizować. Czytałem też że na moim dashu można zrobić aktualkę bez usuwania przeróbki.

7. Maciej Kanikuła

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl, Poland, Poland
    Pomoże ktoś?

Wczytywanie...

Poleć forum