1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez arti1234x, Wrzesień 4, 2011.

1. arti1234x

arti1234x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam problem z zaktualizowaniem konsoli. Całość polega na tym że gdy łącze się z xbox live to prosi mnie o aktualizacje, po czym zgadzam się, i gdy ściąga mi aktualizacje to wyskakuje mi błąd żebym spróbował później i tak mam od tygodnia. Gdy próbuje zaktualizować konsole po przez pendraifa lub płytę cd to w ogóle nie chce mi się włączyć instalowanie aktualizacji. Konsole podłączyłem pierwszy raz do internetu, więc problem może polegać na moich złych ustawieniach, choć nie mam żadnego pomysłu co źle mogłem zrobić. Dodam jeszcze że nie wyskakuje mi żaden komunikat o błędzie podczas testu sieci.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zainstaluj poprzez pendrive lub CD
    Jeśli ci nic nie wyskakuje to znaczy że żle skopiowałeś pliki

4. arti1234x

arti1234x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie aktualne poradziłem sobie, dzięki za próbę pomocy.

Wczytywanie...

Poleć forum