1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją - LIVE

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hordkall, Październik 5, 2011.

1. hordkall

hordkall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam!
    Otóż od długiej przerwy chciałbym wrócić na live ! :). Dziś doszła konsolka, lecz mam problem. Internet wyszukuje mi kabel , sieć ,ale gdy zaczyna się wyszkuwianie xbox live ładuje się jeden pasek i stoi w miejscu , po czym wyskakuje error 'Nie można połączyć się z usługą xbox live , ponieważ jest niedostępna. (ale sieć widzi..)' Jeszcze miałem problemy z aktualizacją , nie chciało mi ściągnąć aktualki. Włożyłem Gearsy 3 i poszło, ale nadal nic.. Ściągnąłem ze strony MS aktualizację , zagrałem na pena oraz zainstalowałem na iksie. Nadal to samo. Dodam ,że znajomy 3 dni temu wpadł do mnie ze swoim elitem 120gb i net śmigał ,a na mojej konsolce jest wręcz na odwrót. Dziś byłem u niego ze swoim boxem. Jego xbox śmiga , mój nie.. Moje połączenie wygląda tak Xbox>modem (przez ethernetowy) w ustawieniach konsolki wszystko atuomatyczne. NIE GRAM NA PIRATACH! Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Pozdrawiam, Hordkall.
    @EDIT
    Dodam ,że wypiąłem dysk i na pendrive próbowałem się połączyć to wyskoczył mi error 351f-0000-3080-0300-807B-0194
    A gdy podpiąłem dysk znów wyskoczyło ,że trzeba zrobić aktualizację ,lecz w tym momencie jest nie dostępna..

2. Lotnik421 Xbox One

3. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sprawdź jaki masz ustawiony region.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum