Problem z aktualizacją. Proszę o pomoc!!

NrX

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie. Kupiłem w grudniu konsole Xbox360 z lipca 2008 (falcon) napęd samsung. Oczywiście konsola kupiona na Allegro miała przeróbkę wtedy nie wiedziałem w czym ona zawadza lecz tylko że można odczytywać nieoryginalne gry i kopie zapasowe. Co do przeróbki to mój internet nie pozwala mi na to żeby pobierać gry (8kb/s) więc jest mi nie potrzebna. Zakupiliśmy jedną z nowszych gier i potrzebna była nowa aktualizacja gdy się aktualizowała zatrzymało się w pewnym miejscu i po 10 min wyskoczył kod błędu (wiem że to przez przeróbkę). Chciałbym się dowiedzieć jak usunąć przeróbkę skoro nie mam oryginalnego klucza napędu. Mój dash to taki już wyższy niż 9199 to jest 12*** (taki bez avatarów) nie pamiętam nie mam konsoli przy sobie teraz, jak coś to powiem. Proszę jak najmocniej o pomoc konsola jest mi potrzebna na ten piątek, jak nie usunąć przeróbkę to chociaż jak wgrać nowszy dash. Oczywiście serwis nie wchodzi w grę D:

Od razu mówie że szukałem tygodniami odpowiedzi na me pytanie żeby nie było że jest na nie rozwiązanie i że nie potrzebnie zakładałem nowy temat i nie umiem korzystać z wyszukiwarki na stronie i Google.

Z góry dzięki!!! Pozdrawiam!!!

Jak bym mógł to bym się jakoś odwdzięczył :)
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja ci nie pójdzie nowa bo masz zmieniany napęd w konsoli. Po tej dacie produkcji to powinieneś mieć LiteOn ewentualnie BenQ.

Teraz to albo zmiana napędu na taki jaki powinien być albo zabawa z FW. Czyli wgrać od SAMSUNGA ale bez SPOFA. Tak jakby Samsung był oryginalnie.

U jednego klienta to akurat sprawdzałem i zadziałało ale niestety nie chciała odpalić się żadna gra z XGD3 (czyli te najnowsze).
 

NrX

Użytkownik
Użytkownik
Czyli najlepszym rozwiązaniem byłoby wymienienie na BenQ albo LiteOn? Tylko właśnie który trzeba wybrać? Jak do tej pory to niewiem bo nowsze gry chodziły typu AC Brootherhood czy Forza 4 na tym starym dashu niewiem jakim cudem? Ale działały tylko z tymi pod kinecta byłby problem bo ten dash nie obsługuje kinecta
To znaczy obsługuje ale pisze że potrzebna aktualizacja
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ściągnij przedni panel konsoli i sprawdź jakie masz kolory kabli, bo nie wydaje mi się że to jest samsung skoro forza poszła.

 

Tofu212

Banned
jak serwis nie wchodzi w gre to jak chcesz to rozwiązać?. konsola od kogoś kupiona z allegro?
 

NrX

Użytkownik
Użytkownik
Napęd to samsung (czerwono-czarny kabel)

I niewiem dlaczego ale on czyta te nowsze gry, niemiałem z nim problemu dopóki nie ten kinect.

A i jeszcze tam się wkradł błąd chodziło mi o Forze 3.

I czy samsung nie odtwarza nowszych gier?

Pytałem się sprzedającego na Allegro czy był oryginalnie Samsung mówił że tak, on miał konsole te dwa lata i był jeszcze jeden ale z nim niema kontaktu.

Niewiem czy się opłaca bardziej dać do naprawy czy poprostu komuś sprzedać i dozbierać do nowego Slim'a jak myślicie?
 

stasicklol

Banned
Użytkownik
Witam.
Też miałem problem z zrobieniem aktualizacji ponieważ poprzedni właściciel zmienił napęd z samsung ms25 na ms28, oczywiście mi go nie wysłał wraz z konsolą żeby kiedyś zrobić aktualke
Spróbuj tym poradnikiem kombinować.. http://.xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/tutorial-jak-ominac-blad-e66-w-spoofowanych-napedach-na-lt2-0-a-104259.html
u mnie się to skończyło z błędami e71 ( problem z dashem, oczywiście nie można tego naprawić w domu) więc uważaj, ale po wyłączeniu/włączeniu konsoli miałem dash wymagany do nowej gry..pozdrawiam
 

NrX

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Też miałem problem z zrobieniem aktualizacji ponieważ poprzedni właściciel zmienił napęd z samsung ms25 na ms28, oczywiście mi go nie wysłał wraz z konsolą żeby kiedyś zrobić aktualke
Spróbuj tym poradnikiem kombinować.. http://.xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/tutorial-jak-ominac-blad-e66-w-spoofowanych-napedach-na-lt2-0-a-104259.html
u mnie się to skończyło z błędami e71 ( problem z dashem, oczywiście nie można tego naprawić w domu) więc uważaj, ale po wyłączeniu/włączeniu konsoli miałem dash wymagany do nowej gry..pozdrawiam
No niewiem czy konsoli jeszcze bardziej nie popsuje skoro u ciebie i innych wyskakuja bledy. Ale jak to gdy zrobiłes to to na starym dashu i samsungu dzialaly gry nowe? Bo jak tak to ja już chyba to mam.
Ale niewiem co nadal z ta aktualizacja dasha bo kinecta nie podlacze :(
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
miałem 1 falcona z oryginalnie włożonym samsungiem, ale fakt że 99% falconów ma benq lub nowsze liteona. Tak czy inaczej jeżeli masz samsunga z CFW w napędzie to bez rozebrania konsoli i odczytania fw sie nie obejdzie jeżeli chcesz zaktualizować dasha.
 

NrX

Użytkownik
Użytkownik
A mogłbyś napisać jak to zrobić? Ten flash? Tak żeby można było zaaktualizować? Mi na przeróbce nie zależy:p
 

NrX

Użytkownik
Użytkownik
A mogłbyś napisać jak to zrobić? Ten flash? Tak żeby można było zaaktualizować? Mi na przeróbce nie zależy:p
Jakiś Tutek może? Jak zrobić ten fw napędu żeby zaaktualizować dash-a?

Z góry dzięki
 

NrX

Użytkownik
Użytkownik
No tak zawsze tak jest, pisze temat na forum i mówią co trzeba zrobić, ale jak się pytam 'jak?' to nikt nie odpowiada. D:
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
A samemu tak ciężko poszukać ? W dziale lt masz tutoriale dla każdego napędu, lub przejrzyj mauala od JF, wszystko jest tam dokładnie opisane.
 

NrX

Użytkownik
Użytkownik
A samemu tak ciężko poszukać ? W dziale lt masz tutoriale dla każdego napędu, lub przejrzyj mauala od JF, wszystko jest tam dokładnie opisane.
Nie ma niestety. Ty myślisz że ja nie szukałem? Co mi z tego że sobie wgram jeśli można jakieś inne lt+ skoro mi jest potrzebna nowa AKTUALIZACJA bo nie włącze kinecta a z przeróbka nie zaaktualizuje dasha. Trzeba wrócić do stanu oryginalnego ale nie mam oryginalnego klucza napedu bo była kupiona na Allegro. I w tym jest problem, bo chyba inaczej nie usune przeróbki, co?
 

Do góry Bottom