1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Aktualizacją - Przeczytaj za nim olejesz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patbul, Wrzesień 10, 2011.

1. patbul

patbul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, problem nie jest nowością bo wielu użytkowników takowy posiada. Posiadam grę Dead Island, włożyłem do napędu, konsola poprosiła o aktualizacje. Niestety skończyło się to w sposób taki jak u innych, a mianowicie błędem. Po przeczytaniu tych wszystkich tematów jedyne do czego doszedłem to to, iż posiadam napęd LT+. Próbowałem już tricku z tacką, aktualizacji poprzez usb a także CD/DVD. Niestety nie przyniosło to
    żadnego efektu. Nie posiadam klucza napędu, chyba że jest jakiś sposób na otrzymanie go. Pisze ten temat dlatego, iż w każdym jednym posługujecie się jakimiś skrótami myślowymi, terminami które są mi nie znane. Nigdy nie miałem potrzeby zabawy z napędami.

I tu moja prośba, aby ktoś opisał mi dokładnie krok po kroku, co potrzebuje do wykonania takowej operacji przy użyciu komputera oraz sam przebieg takiej operacji. Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxtro

maxtro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    aktualizacją SystemUpdate_13146 próbowałeś ?

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli chodzi o twój problem, to nie przypominam sobie żadnych zagadnień, z których mógłbyś nie zrozumieć. Spróbuj wgrać z pendrive dashboard 13146 albo 12625. To powinno postawić konsole. potem konieczne będzie ponowne przerobienie.

ps. co do nazwy tematu, to powinno być "zanim".

5. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Najlepiej wrzucić na pena 13599, włożyć pena i włączyć konsolę. Ruszy od razu aktualizacja do końca i po problemie.

Wczytywanie...

Poleć forum