1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją systemu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez allcon, Październik 16, 2010.

1. allcon

allcon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem Xbox 360 (używanego) i chciałem pościągać sobie trochę dodatków do Forza motorsport 3 przez Xbox live. Podłączyłem konsolę kablem do routera i rozpocząłem test połączenia. Uzyskałem wynik:

sieć: połączenie
    internet: połączenie

W trakcie łączenia z xbox live wyskoczył mi komunikat o dostępnej aktualizacji sytemu. Wybieram aktualizację ale niestety po chwili wyskakuje mi komunikat:
    "Nie można pobrać aktualizacji. Aby przetestować połączenie, otwórz obszar ustawienia systemu i wybierz opcję ustawienia sieci, testuj połączenie z usługą xbox live" i konsola się resetuje.
    I tu koło się zamyka bo przecież właśnie przed chwilą wybrałem opcje testowania połączenia. Zrobiłem jednak to o co proszą ale każda kolejna próba dawała taki sam efekt. Postanowiłem więc wybrać opcje "nie aktualizuj teraz". Ku mojemu zdziwieniu stan sieci wyglądał tak:
    sieć: połączenie
    internet: połączenie
    xbox live: połączenie
    Dlaczego więc aktualizacja się nie powiodła i czy jest ona potrzebna do korzystania z usługi xbox live?
    Na koniec dodam jeszcze raport stanu błędów który dostępny jest gdy nie wybiorę aktualizacji:
    W: 0000 - 000B
    X: 0000 - F001
    Y: 20A8 - 4860
    Z: 8007 - 000B
    ID: FFFF - FFFF
    Szukałem trochę w google ale nie znalazłem dokładnie takiego samego raportu. Dowiedziałem się jedynie że konsola nie jest zbanowana ale o tym wiedziałem już wcześniej. Ktoś poradzi co robić w takiej sytuacji? pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    ściąg aktualizację na PC i wgraj na pendriva
    i zaktualizuj xboxa z pendriva
    stąd >>> http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/dashboard-2-0-9199-0-faq-i-problemy-50068.html
    lub
    stad >>> Download details: Xbox.com Support

a opis w PL jak ją zrobic jest tu > http://www.xbox.com/pl-PL/support/xbox360/system-update.htm

Wczytywanie...

Poleć forum