1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z aktualizacja xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawel800727, Listopad 24, 2009.

1. pawel800727

pawel800727 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Kupilem nowego xboxa360 elite chce go zarejetrowac w xbox live(mieszkam w irlandii)Po probie rejestracji zaczyna sie laczyc nastepnie wykrywa niezbedna aktualizacje ktora musze pobrac i nastepnie zaczyna pobierac i nastepuje blad instalacji i tak ciagle....co moze byc przyczyna.Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Mogę Ci powiedzieć tak : na xbl się nie znam, ale jak bardzo chcesz a wręcz musisz jeżeli w nowe gry chcesz grać, to możesz sobie poszukać na forum wątku, gdzie pisze jak zaktualizować sposobem offline;)

4. perduto

perduto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SG-1
  5. john doe

john doe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    In your head
    A czy przy tym błędzie podczas instalacji występują jakieś dodatkowe informacje? Jakiś numer?

Jak mieszkasz w Irlandii i znasz angielski to zadzwoń:
    +353 12420758 z komórki, albo darmowy numer ze stacjonarnego: 1 800 509 186

6. nnnnmg16

nnnnmg16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam tez mam problem sciaglam aktualizacje zainstalowalam na xboxie ale gry mi niechca odpalic takie jak bolt fifa 10 czy g-force mam xtrem1.5 prosze pomózcie

Wczytywanie...

Poleć forum