1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją Xbox Live.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tymek7, Wrzesień 9, 2011.

1. tymek7

tymek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Na początku, zanim przejdę do sedna sprawy kilka informacji.
    Nie jest to Xbox w wersji slim, a ten starszy (wersja premium), połączony przewodowo (kablem ethernet) z routerem. Przerobiony iXtreme lt (w zeszłe wakacje, czyli dość stara wersja przeróbki lt, nie wiem konkretnie jaka). Wcześniej xbox aktualizowany był kilkukrotnie z pozytywnym skutkiem, ale tym razem pojawił się problem, mianowicie:
    Gdy xbox się aktualizuje, pasek stanu aktualizacji jest już na samym końcu to pojawia się tzw. zastój (do tego momentu aktualizacja szła szybkim tempem). Po kilku minutach owego zastoju, pojawia się błąd i jego kod (kod statusu): 3151-351F-1380-2203-C000-0001. Nie wiem w czym jest problem. Połączenie router-xbox jest na pewno dobrze skonfigurowane, bo wcześniej wszystko było ok.

Rozwiązywanie problemów z aktualizacją oprogramowania konsoli Xbox 360 - Xbox.com
    Tutaj niewiele się dowiaduje, być może to jakiś poważniejszy błąd.

Co robić, zależy mi na aktualizacji. Proszę o rady. Pozdrawiam, tymek7.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na forum pojawia się 20 tematów z problemem jaki masz ty, wystarczy poszukać
    Oddaj komuś konsole i powiedz zeby wgrał ci 1.91. Musi najpierw wgrać orginalny fw, poźniej update konsoli i na końcu 1.91

Wczytywanie...

Poleć forum