1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacja z pendrajva

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Punisher, Grudzień 25, 2013.

1. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Problem ze zniknięciem częsci pojemności pendrive'a
    Gdy wyjme pendrajva z konsoli (chce go sformatowac bo wgranie danych z Battlefielda 4 do złego folderu zjadło mi 4GB) to ginie mi avatar, motyw graficzny i woła o aktualizacje,a przeciez na pednrajvie nie miałem nic z tych rzeczy,tylko sejvy i dane z GTA V!!!
    Najwazniejsze pytanie - jak przeniesc te ukryte dane (avatar,upadte dasha) na nowego pendrajva?
    (bowiem aktualizacja z innego pendrajva sformatowanego na FAT32 i wrzucony folder $SystemUpdate nie chce sie odpalic)

Ostatnia edycja: Sierpień 9, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podepnij te dwa pendrive do konsoli i przenieś sobie wszystko na tego nowego.
    Ustawienia > Pamięć masowa.

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Właśnie że widoczne są tylko sejvy, dane z gry. Jak chce przeniesc avatary to niektorych sie nie da bo są puste, tylko nazwy (WTF?), a update jest niewidoczne, żeby przenieśc je na innego pena. Po odłączeniu pena ginie mi motyw, avatar i woła o aktualke, a przeciez aktualizacja wgrywana byłą w tąpamięc konsoli, a nie na pena. Avatary też są w pamięci konsoli, dziwne. Chodziło mi o to, że poprzez nieprawidłowe wrzucenie danych gry z Batllefielda 4 zjadło mi na pendrajvie 4GB i nie wiem jak je przywrócić

Wczytywanie...

Poleć forum