1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją zbanowanej konsoli.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jokxer, Czerwiec 3, 2013.

1. jokxer

jokxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Przed chwilą się dowiedziałem, że mam zbanowaną konsole doszedłem do tego tylko tak, że nie chciała mi się zainstalować aktualizacja do nowo zakupionej gry naruto ultimate ninja storm 3. Jeden z forumowiczów doradził mi zainstalowania ręcznie dashboarda przez pendriva lecz wystąpił ten sam problem. Co mogę zrobić aby zaktualizować konsole do 15574 (akutalna wersja 12625). Szczerze to nie wiedziałem, że mam zbanowaną konsolę, ponieważ kupiłem ją używaną w 2010 roku a jako tako z xbox live nie miałem zamiaru korzystania. Kod statusu: 3151-3CD6-1800-1E04-C005-3007. Dodam, że niedawno zakupiony Mortal Komat (2011) zaktualizował się normalnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mi to nie wyglada na bana na konsoli, bo z pena aktualka powinna pojsc, tak ja to widze, konsola nieprzerobiona? Gry org?

To jaki miales dash przed aktualka z Mortala?

Wytaptane w tapatalk'u 2 na SGS+

4. jokxer

jokxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Oczywiście gry oryginalne (220 zł za naruto z resztą Moratl kombat i inne też) konsola nie przerabiana.

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak data produkcji 2010 to slim. Probowales z usb dash 13599? Wina moze byc stara przerobka

6. jokxer

jokxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sorry, ale nie napisałem, że data produkcji 2010 tylko, że kupiona używana w 2010 a rok produkcji to 2006 albo 2007.

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Remix, nie przerobiona konsola .

Wytaptane w tapatalk'u 2 na SGS+

8. jokxer

jokxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kurde, trudno mi teraz napisać jakiego miałem dasha sprzed zainstalowania aktualizacji Mortal Kombat (2011). Wiem tyle, że grałem w Fight Night Round 4 bez żadnych aktualizacji jedynie przy instalacji Mortal Kombat pojawiła się aktualizacja, wcześniej przynajmniej ja nic z aktualizacjami nie grzebałem.

PS. może spróbować zainstalować jeszcze raz aktualizacje 12625 tylko, że z pen driva albo coś wyżej niż 12625.

Wczytywanie...

Poleć forum