1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z aktualizacja :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bajtelbtm, Listopad 4, 2009.

1. bajtelbtm

bajtelbtm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam !

Mam problem z aktualizowaniem konsoli otoz:

http://xboxforum.pl/poradniki-f71/aktualizacja-dashboard-offline-[2-0-8498]-7365.html

robie wszystko jak jest podbane w w/w linku :) probowalem 1 i 2 sposobu kiedy wkladam plyte i resetuje console nic mi nie wyskakuje a kiedy wkladam pendrive rowniez mi nie oczytuje :) chodzi o to ze powinno wyskoczyc okieno z napisem czy chcesz zaktualizowac console

a gdy wkladam gre i chce mi automatycznie zaktualizowac to wyskakuje mi po chwili error :)

czy moge prosic o pomoc ?

Wczytywanie...

Poleć forum