1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją :(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez smbdy, Styczeń 3, 2010.

1. smbdy

smbdy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam
    Mam problem z aktualizacją konsoli. Wiadomo, po włożeniu gry wyskoczyła aktualizacja, reset konsoli i błąd: can,t find update disc, daje kontynuuj, update failed i koniec. Próbowałem wrzucić aktualizację z pendrive'a ale niestety go nie wykrywa, to samo z płytą cd-rw i dvd-rw. Próbowałem zresetować konsolę przez wciśnięcie przycisku sync up i potem trzymając ten przycisk włączyć konsolę. Niestety to też nie daje żadnego efektu. Proszę o pomoc bo konsola jest nowa, mam ją od dwóch tygodni, a w tej chwili praktycznie jest martwa :( :( Może istnieje jakaś metoda twardego resetu konsoli? Normalnie już żałuję, że w ogóle wsadziłem płytkę z tą grą (assassin's creed 2) :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak możesz podłącz konsole do Xbox live i zaktualizuje ci dashboard.

4. smbdy

smbdy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    konsola przerobiona więc chyba xbox live odpada :/

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  6. smbdy

smbdy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Temat już przejrzałem. Problem w tym, że w ogóle nie chce mi się uruchomić główny ekran. Zatrzymuje się na tym update failed i nie można już nic zrobić. Czytałem że jak mnie wywaliło z gry to on teraz musi dostać ten dashboard, który jest do tej konkretnie gry. Wyciągnąłem więc ten dashboard z płyty gry i wrzucałem na pendrive'a, płyty ale cały czas na ekranie widnieje napis "can't find update disc"

7. bartek97

bartek97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam taki sam problem. Najpierw był 3rod , a po jego naprawie tzw. purple screen of death .
    jest na to jakieś rozwiązanie ?

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    po nacisnieciu A powinno wyskoczyc na dole jaka wersje dasha musisz wgrac. W kazdym razie musi to byc wersja ktora miales przed proba wgrania update. aktualizacja musi byc na plycie. po wlozeniu plyty do napedu trzeba nacisnac A i powinno wyskoczyc updating i konsola powinna wystartowac normalnie.

9. smbdy

smbdy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    właśnie jest tam wersja PV: 2.0.7363.0 CV: 2.0.8498.0 Tylko gdzie/jak mogę znaleźć taką konkretnie wersję dasha? google nie pomogły

10. justMaku

justMaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
  11. bartek97

bartek97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Rozwiązałem problem troszkę inaczej.

W związku z tym , że po logon screen i po wciśnięciu A , nie było informacji o wersji update'u , ściągnąłem cały zestaw update'ów i próbowałem z pendrive'a wgrywać jeden po drugim .

Za 4 razem się udało , konsolka powstała.

Podaję link do torrenta : XBOX 360 Update Files (download *******) - nie będę kradł

12. smbdy

smbdy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Wielkie dzięki wszystkim za pomoc :D udało się :D Załadowałem tego dasha, który podał mi justMaku, na pendrive'a i zaskoczył. Wszystko śmiga, jeszcze raz dzięx! :D:D

Wczytywanie...

Poleć forum