1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Brylant, Marzec 20, 2011.

1. Brylant

Brylant Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od wczoraj mam dziwny problem z konsola "slim 250 gb" problem polega na tym że podczas odpalania gry np. Dante inferno, Red Dead Rede.... dostaje komunikat że dostępna jest aktualizacja.

W tym czasie pisze że zostałem wylogowany z XBL i czy chce pobrać aktualizacje daje tak i w tym momencie dostaje zawias pasek zatrzymuje się na 1% i nic. Po około 1-2 min dostaje komunikat:

Aktualizacja nie powiodła się
    Nie można pobrać aktualizacji. Aby
    przetestować połączenie, otwórz obszar
    Ustawienia systemu i wybierz opcję
    Ustawienia sieci, testuj połączenie z usługą Xbox LIVE.

Jeśli problem będzie się powtarzał,
    odwiedź stronę: Xbox Support Home.

Kod statusu:
    3151-0000-D080-0200-8007-045D

Naciskam przycisk "A" i konsola długo myśli (2-3 min) ekran jest czarny następnie przenosi mnie do menu głównego Xboxa i pisze że zalogowano na nowo i tak w kółko.

Testowałem połączenie z XBL wszystko jest ok
    Dodam jeszcze że mam 2 łącza internetowe na każdym jest to samo.
    Byłem na tej stronie xbox.com/support ale po wpisaniu owego kodu nie dostaje żadnej wskazówki jak to rozwiązać !!

Czy ktoś jest wstanie mi pomóc ?? Przez te aktualizacje nie mogę pograć w w/w gry. Jesli dam anulowanie tego niewczytuje mi save gry!

Konsola nie przerobiona, gry orginalne, czekam na jakieś porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nasty75

nasty75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    ściągnij najnowszą aktualizację z neta i wgraj przez pena

4. Brylant

Brylant Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale konkretnie aktualizacje gry? Bo w zależności co chce odpalić ta wielkość jest w przypadku Dante inferno 3 mb, a RDR 4 mb, gdzie moge to tak ściągnąć ? Czy chodzi żebym zaktualizował dashboard który mam w wersji 2.0.12625.0.

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    zadzwoń na infolinię microsoftu i się zapytaj o co biega
    bo nie tylko ty masz ten problem lub poszperaj na googlu ,
    ale jak przeglądałem to rozwiązania brak

>>> xbox360 3151-0000-D080-0200-8007-045D - Szukaj w Google

jak dostaniesz odp. na infolini to napisz co ci powiedzieli ?

6. Brylant

Brylant Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie z tego co wyczytałem na google to można to rozwiązać robiąc format z dysku twardego. Ale raczej tego nie zrobię bo co mam zrobić z 40 GB gier sciągać na nowo. A druga sprawa to ze mało to jeszcze ogarniam i nie chce stracić save-ów gier i nie mam pojęcia jak je przenieść na pena czy sam profil wystarczy?

Do m$ zadzwonie jak cos bede wiedział dam znac.

7. Brylant

Brylant Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    M$ linie telefoniczne ma czynne w dni robocze, wiec gry przenioslem na peny i zrobilem format jak radzili inni. Faktycznie pomoglo tylko nie wiem czy jest to rozwiazanie na dluzsza mete jesli sie znow pojawi.

Wczytywanie...

Poleć forum