1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez olo0512, Kwiecień 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. olo0512

olo0512 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam mam taki problem przy próbie włączenia gry lego star wars 3 wyskoczył komunikat czy aktualizowac wcisnąłem ok niestety aktualizacja nie dokonczyła sie wyskoczył błąd i teraz nawet nie moge grac we wczesniej nagrane gry.wcześniej zmieniłem wave 11 na wave 3.mam xbox360 elite z iextreme 1.6.mam pytanie czy jak dokonam aktualizacji ze strony na nowego dasha to cos pomoże bo też chciałem niedługo wgrac LT.co lepiej zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  4. olo0512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    no właśnie wgralo mi nie do konca tego 2.0.12625 dokonczyłem z płytki jest ok niestety trzeba bedzie sie nauczyc jak patchowac gry z ap25.mam pytanie a czy jak wgram nowego LT to tez bedzie trzeba tak robic z nowymi grami?

5. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    olo0512
    Powiem tak. Nie wiadomo. Póki co żadne nowe gry oprócz AC:B, NFS: Hot Pursuit, Fable III, MW,MW2, Black Ops, i Halo Reach nie mają AP 2.5. Ale niby w maju ma wyjść aktualizacja dasha która blokuje wszystkie gry nie posiadające AP.2.5. Ja osobiście Ci powiem że dodawanie patcha AP.2.5 do gier w cale nie jest trudne. Wystarczy mieć najnowszy abgx i przepuścić przez niego obraz. Oczywiście musisz tez wiedzieć która wersja danej gry posiada patch AP.2.5

6. olo0512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    no troche zawaliłem z tym nowym dashem ale dobrze ze teraz niz jak bedzie ta nowa aktualizacja,czytałem już na forum jak sie patch robi do gier i nie jest to wcale takie trudne tak jak mowisz.jest ok.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum