1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Aktualizacją!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzychu31, Maj 7, 2011.

1. Krzychu31

Krzychu31 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Niedawno kupiłem gre Dragon Age II. Mój xbox nie należy do nowych i napęd czyta oryginalne płyty po dwudziestym - trzydziestym razie włożenia dysku do napędu. Kiedy już DA II odpalił musiałem zaktualizować xboxa, kliknełem "tak" i zaczeła sie aktualizacja. Po krótkim czasie xbox zrestartował się, ale był czarny ekran, wiec postanowiłem wyłączyć xboxa i włączyć go ponownie. Kiedy go już włączyłem nie pojawiło sie menu, a na telewizorze wyświetlił sie komunikat, że " Nie można odczytać aktualizacji z płyty. Aby kontynuować aktualizacje, ponownie włóż płyte."Włożyłem płyte i wyskoczył napis, że trwa instalacja aktualizacji. Trwało to może 1 min i znowu wyszkoczył komunikat, że nie można odczytać aktualizacji itd. Próbowałem już wiele razy i nie udało sie. Czy to wina tego napędu czy może jest inna przyczyna. Prosze o pomoc!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Matess1999

Matess1999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Leszno
    Zainstaluj aktualizację z pendriva lub połącz się z Xbox Live . Możliwe że Twój napęd jest DEAD

4. Krzychu31

Krzychu31 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    do Xbox Live sie nie podłącze bo nie włacza sie interfejs konsoli tylko od razu ten komunikat

5. Matess1999

Matess1999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Leszno
    spróbuj aktualizować system przez pendrive.Ewentualnie przytrzymaj guzik SYNC aż cię nie wywali do dasbordu :D

Wczytywanie...

Poleć forum