1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktualizacją

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krzysiekx27, Wrzesień 17, 2011.

1. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witajcie. Mam xboxa 360 z LT 1.1 ostatnio chciałem zagrać sobie w Deus Ex ale trzeba było coś aktualizować i był komunikat ze nie można tej aktualizacji odczytać więc wyłączyłem xboxa i tyle. Włączyłem dzisiaj po tygodniu od tego zdarzenia i teraz w ogóle nie mogę go włączyć wyświetla się taki komunikat:
    \nie można odczytać aktualizacji z płyty. Aby kontynuować aktualizację ponownie włóż płytę.
    Jeśli problem będzie się powtarzać odwiedź stronę ...
    Kod statusu 3151-335a-8800-0f00-c000-0034

Proszę o pomoc bo chciałem sobie przez weekend pograć w Red Dead Redemption

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wgrać na pendrive lub dvd+r i ściagnąć z xbox.com dasha 2.0.13146.0 .włożyć przed właczeniem konsoli , póżniej dash 2.0.13599.0 , jakby nie zadziało wgrać orginalny firmaware do napędu . cały proces usuwa niestety przeróbke i nie da się już z tym zrobić poza wgraniem lt 1.91 samemu lub na serwisie

4. Krzysiekx27

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A jeśli poczekam do lt 2.0 i dam xboxa do przeróbki bez wgrywania tych dashów to oni mi to zrobią czy nie?

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    teraz i tak musisz wgrać lt 1.91 chyba ,że do wydania lt 2.0 nie będziesz używać konsoli

6. Krzysiekx27

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No, a jak nie będę go używać do wydania LT 2.0 to nie bedę musiał wgrywać nic nowego tylko od razu 2.0 tak? zalezy mi na tym żeby xboxa mieć na święta więc jeszcze jest czasu jakoś przeboleje i tak siedzi nie używany przez cały okres ogórkowy.

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja nie chcesz z niej korzystać to zostawiasz jak ona jest i czekasz na lt 2.0 który niewiadomo kiedy będzie. a jak chcesz grać to lt 1.91. sądze ze do świat wyjdzie lt 2.0 . sądze ,że do świat bedzie lt 2x bo sto razy wprowadzą np nowego apa albo coś innego

8. Smokulski

Smokulski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam ten sam problem tylko że przy grze Dead Island, i też nie wiem co robic.

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    to samo:)

10. Yoshiv

Yoshiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Czemu moderatorzy olewają sprawę? To jest dział XBOX(1) a nie Xbox360, niech ludzie patrzą gdzie zakładają tematy.

11. xpress

xpress Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zaraz zaraz o co wam chodzi żeby nie używać konsoli do czasu lt 2.0 przecież teraz bd wychodzić gry z xbg3 i na lt 1.91 nie da się w nie grać(chyba:D).Ja już nie kapuje co zrobić żeby grać w GOW3 AC:R itp. z tych co teraz wyjdą?czekać na lt 2.0 czy przerobić na 1.91 i moge grać. Mam LT+ i dasha 2.0.12625 i nie wiem czy go aktualizować czy nie bo mówicie że usuwa przeróbkę.Może mi ktoś to wytłumaczyć!?!?!??!?!?!:D

12. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    chyba napewno nie chyba
    czekać na lt 2.0 lub kupić orginal
    i jak chcesz najnowsze to będzie wymagany dash 13xxx .
    polecam wgrać dasha przed flashem lt 2.0

13. mlody1994

mlody1994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja już naprawiłem

Witam! Właśnie dziś naprawiłem ten problem. Podobnie jak kolega zakładający temat. Też mam (miałem) lt +. Chciałem pograć w Deus Exa i **** :) 2 tygodnie i 2 dni nie grałem w Xboxa, ale dziś przejechałem się do serwisu do Pobiedzisk i w 10min problem naprawiony. Wgrana nowa przeróbka i wszystko git :D Gram w Fight Night Champion i czekam na Fife 12 PL. Tylko nie widać swojego avatara, bo pisze że potrzeba XBOX Live, a po za tym wszystko działa. Polecam do serwisu. Ja płaciłem 40zł ( w tym miałem naprawę, wyczyszczenie lasera oraz wgranie dasha) :)

14. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Jezu czy wy wszyscy jestescie ślepi widzicie w jakim watku piszecie ?.Gdzie moderatorzy.

Wczytywanie...

Poleć forum