problem z aktualizacja

piernik666

Świeżak
Świeżak
witam mam taki problem wlozylem do napedu fifke 12 i chcialo zaktualizowac kliknalem ok i aktualizacja poszla do polowy i cos sie przerwalo. pojawia mi sie ciagle komunikat nie mozna odczytac aktualizacji z plyty kod bledu to xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-C000-0034. nawet po zrestartowaniu konsoli gdy w napedzie nie ma plytki jest ciagle ten sam komunikat co moge zrobic? nie czyta mi nawet USB ani nie moge wlaczyc kontrolera
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ściągnij aktualkę ze strony MS i nagraj ją na płytę i zaktualizuj X-a :)
 

piernik666

Świeżak
Świeżak
zrobilem to tez nie dziala :/ kiedy to robie wyskakuje bład ktorego nawet nie ma na liscie :/
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Zapuść aktualizację 13599.
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
musisz ściągnąć aktualizacje taką jaką posiada fifa 12 czyli tą co napisał kolega wyżej 13599
 

piernik666

Świeżak
Świeżak
zapuscilem ale teraz piraty zadne mi nie dzialaja ;/
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Musisz wgrac lt 3.0 od nowa.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

piernik666

Świeżak
Świeżak
niestety nieposiadam klucza napedu:/ sam jestem w stanie go wyciagnac?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Zależy jaki masz napęd w konsoli.Jeżeli masz napęd Lite-On to potrzebujesz usb probe (koszt ~50 zł).Jeżeli masz napęd samsung/benq albo hitachi to wystarczy jedynie kabel sata.Wszelkie instrukcje znajdziesz w dziale LT+ --> Artykuły
 

piernik666

Świeżak
Świeżak
niestety mam lite-on wiec sam tego nie zrobie;/
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Masz zgliczowaną aktualizację w połowie. Musisz do napędu wrzucić OFW (oryginalny firmware) dokończyć aktualkę i dopiero wgrać LT 3.0
Klucz wyciągniesz tak:
http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-pmt-hack-odczyt-klucza-z-wszystkich-liteonow-89475/
Tu masz jak wgrać LT:
http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/
 

Do góry Bottom