1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z aktulizacją.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kanonier15, Styczeń 6, 2013.

1. kanonier15

kanonier15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej. Mam problem z konsolą. Mianowicie nie chcę się ona aktualizować. Konsola się włącza i wyświetla się błąd: Zatrzymano aktualizacje systemu. Kod statusu : 351F - 396B - B600 - 0F00 - C000 - 003A. Wiecie co może z nią być?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wgrać oryginalny soft w napęd, dokończyć aktualkę i potem wgrać LT 3.0.
    Poradniki są na forum w dziale LT.

1 osoba to lubi.
  4. kanonier15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem jest w tym że konsola ma wgrany OFW do Samsunga. Konsolą było tak że miałem LT 2.0 potem chciałem przerobić na LT 2.1, po przerobieniu konsola nie chciała się aktualizować i w czasie instalacji wyskakiwał błąd e66. Ktoś tu na forum doradził mi abym wgrał OFW potem aktualizacje i następnie LT. Więc pojechałem do kolesia który mi przerabiał na LT 2.0 i powiedziałem jak ma zrobić. Wgrał on OFW potem chciał z aktualizować konsole i właśnie w czasie instalacji wyskoczył ten kod statusu. Konsola została u niego przez około 1,5 ms i nie mógł sobie z nią poradzić.

5. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Problem z aktulizacją.

a to nie jest spoofowany naped?jak tak to czasem sa takie kwiatki.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)

1 osoba to lubi.
  6. kanonier15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem może miał spoof. Konsole zakupiłem używaną 3 lata temu i było z nią wszystko w porządku od momentu próby wgrania dasha 15574. Konsola ma z tyłu datę 2006-09-13 więc jest już prawie emerytką. Myślę żeby sprzedać może ją na allegro za parę monet jako uszkodzona i dorzucić by kupić coś nowego. Jak myślicie czy opłaca się to naprawiać? Sam raczej nie dam rady. :joyous:

7. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Problem z aktulizacją.

lepiej kupic cos nowszego.co najmniej jaspera.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)

1 osoba to lubi.
  8. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja bym jeszcze osobiście potrenował, przez taką głupią sprawę odpuszczać sobie konsolę to grzech :) Weź jeszcze raz sflas*** ten twój napęd z OFW, potem NAGRAJ na płytkę(ZAZNACZAM NAGRAJ) aktualizację przy której się wywalił błąd - aktualizacja powinna ruszyć :) Sprawdź, co najwyżej wtopisz płytę. Jakbyś miał problemy to wal na GG.

1 osoba to lubi.
  9. kanonier15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki panowie. Spróbuje coś pokombinować z nią w wolnym czasie. :joyous:

Wczytywanie...

Poleć forum