1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ALAN WAKE [wave 6][region free]

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AHC, Maj 9, 2010.

1. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Witam.

Ostatnio na forum wyszedł długo oczekiwany AW:
    http://xboxforum.pl/mediafire-f67/alan-wake-[wave-6][region-free]-52847.html

Wszystkie party pobrałem programem Jdownloader, lecz przy wypakowywaniu mam problem, oto komunikaty z WinRar-a:
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part04.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part08.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part09.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part13.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part17.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part25.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part26.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part32.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part37.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part40.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part45.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part48.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part56.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part58.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part59.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part65.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part68.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part69.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part71.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part73.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part75.rar: Błąd CRC skompresowanych danych w MoiPal-AW\Awake Pudding.iso. Wolumin jest uszkodzony
    ! C:\x360 downloads\0173.by.MoiPal.part79.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku MoiPal-AW\Awake Pudding.iso (niewłaściwe hasło?)

Party 4 i 8 ściągnąłem jeszcze raz i nadal jest to samo [błąd CRC].
    I tu mam pytanie do osób które ściągały tą wersję, też mieliście te błędy CRC?

Ustawiłem w WinRar opcję, aby zachował uszkodzone pliki, gdzie po wypakowaniu w folderze mam 2 pliki:
    Awake Pudding.iso -> 7654976 kB
    Awake Pudding.dvd -> 1kB

Powyższe iso sprawdziłem ABGX360:

Proszę o info co mam robić, nagrać normalnie, czy ściągać od nowa z innych linków ??

Pozdro AHC !

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzych94

krzych94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rumia
    Też mam ten sam problem, ale po twoim screenie wygląda na to, że wszytsko jest dobrze. Gdzie jest ta opcja aby winrar zachowywał uszkodzone pliki?

4. AHC

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Prawy p. myszki -> wypakuj pliki i po lewej w opcjach RÓŻNE, jest "Zachowaj uszkodzone pliki"

Najbardziej chodzi mi o ten error ABGX:
    - Video partition does not match ......

Na screenach uploadera nie ma tego errora, ma pass :(

5. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Najprawdopodobniej jest to spowodowane Wave6, ale pewny nie jestem

6. krzych94

krzych94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rumia
    Ok, sprawdziłem obraz. Wszystko jest jak u uploadera. Twój problem wynika z tego, że gra ma wave 6

7. AHC

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Nagram gierkę i sprawdzę czy działa, ale to i tak w przyszłym tygodniu - konsolka jest na reballingu [ mały problem z RROD :( ]

Pozdrawiam AHC

8. bambik

bambik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Waldenburg
    Po pierwsze jeśli wywala Wam błędy w partach to dociągnijcie je z innego źródła podałem alternatywne linki na Rapidzie i Megaup. Jak wypakowujecie to nie może być żadnych błędów no i żadne zachowaj uszkodzone pliki w przeciwnym razie nie ma gwarancji, że gra odpali lub się nie zawiesi nawet jeśli przejdzie przez abgx. Co do wave to jest to 6 ale jak powszechnie wiadomo to nie jest wielki problem, programem 360 Waves Patcher przerobicie na jaki wave potrzebujecie.

9. westg

westg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja mam problem z tym obrazem. Wszystko po weryfikacji abgx360 jest tak jak na screenach wyżej. Gra się wypaliła i grałem. Do momentu gdzie wyskoczył błąd że mam wyczyścić płytę szmatką. Próbowałem ją zainstalować na dysku i to samo przy 44% zgrania. Ściągnąłem grę jeszcze raz znów zweryfikowałem i kolejny raz wypaliłem gram dalej ale przy próbie instalacji na dysk znów się płyta wysypuje i mam czyścić i próbować ponownie. Mam iXtreme 1.60 dotąd nie miałem problemów z nagrywaniem gier... nie wiem gdzie może tkwić błąd. Czy to wina tego że gra ma wave 6 ???

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie. na 100% wina blednego nagrania

Wczytywanie...

Poleć forum