1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Alone in the Dark

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sulim, Lipiec 21, 2008.

1. sulim

sulim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka jeśli w złym dziale wątek to od razu przepraszam. Szukam kogoś kto przeszedł całą grę mam problem z jedna z ostatnich "misji" mimo tego że posiadam poradnik nie mogę sobie poradzić jeśli znajdzie sie ktoś napisze dokładnie na PW o które miejsce w grze mi chodzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Odp: Problem z Alone in the Dark

Pisz co Ci trzeba,wczoraj przeszedlem.
    Napisz tutaj,może ktoś tez skorzysta.

4. sulim

sulim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

W poradniku jest to epizod 8 scena 1 (korzenie zła #2) trzeba tam przerzucić wybuchową butelek nad barierą żeby zabić potwora podtrzymującego ta barierę i za diabła nie mogę zaleźć tego miejsca żeby ta butelka wleciała do środka cały czas mi sie odbija od tej bariery (lub tez przykleja jeśli butelka jest z taśmą). Niby w poradniku jest screen z tym miejscem ale jakoś nie idą mi te rzuty z tego miejsca. Jak byś mógł jakoś bardziej opisać dokładnie gdzie stanąć.

5. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

wiem ze troche minelo juz od tego posta ale tez mam ten problem;/ jak to zrobic?:D

6. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Ja nie mailem problemów z przerzuceniem koktajlu Molotova przez bariery-choc wiele osob ma z tym problem.

Czytałem ze ma to coś wspólnego z punktami SPECTRAL VISION-ja miałem 75 pkt i nie maielm problemow z przerzuceniem bariery.

Ponco walsnie liczba tych punktow jest wazna przy tej barierze.

Poszukalem troche w necie i znalazlem poradnik,w ktorym o tym pisza.
    http://guides.ign.com/guides/774387/page_11.html

"Once you get the needed 75 SV, head for the spot marked on your map and toss a Molotov at the root on the other side of the barrier. If you don't have enough SV it'll just bounce off. If you did it right, you'll see a brief cut of the root dying."

7. Kasaniec

Kasaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Czym więcej spalisz korzeni zła(Roots od Evils), tym bariera jest mniejsza. Tylko z tym że od 75 Spectral Vision (dostajesz je spalając korzenie zła) można ją przerzucić - czym większy SV tym łatwiej przerzucić barierę.

8. jaho2000

jaho2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    A czy ktoś z was wie jak spalić korzeń, który jest na takie górze? W opisie jest napisane, żeby użyć do tego celu turkusowy samochód Tylko co dalej? Również nie mogę przerzucić mołotova nad bramą :(

Wczytywanie...

Poleć forum