1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z analogiem w padzie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cieply-kc, Październik 25, 2010.

1. cieply-kc

cieply-kc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z analogiem, tym lewym. mianowicie po puszczeniu go(trzyma się prosto, nie jest przekrzywiony), gry odczytuja ze ruszylem nim to tyłu(do siebie). Minimalnie ale np. w skakaniu w Crackdown postac obraca sie i leci to tyłu. A w demo Mafi2 przy celowaniu+przybliżeniu postac powoli stąpa do tyłu. Także problem jest, ale to samo-skręcanie jest minimalne, w normalnym chodzeniu nie ma tego.

Czy po rozkreceniu pada mozna dokonywac jakiejś kalibracji np. podciągniecie spreżynki czy cos?

Jak myślicie, opłaca sie naprawiać, lub wysyłać do MS?
    Czy poprostu zostawić to i się nie przejmować.
    Pad jest orginalny, dostałem go przy Japer Elite 120gb:shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    coś jest nie tak, jesli pad jest nowy to wysylaj na gwarke. ja mam podobnie z tym, ze gałka już mi w ogóle nie wraca na środek, ale to jest wynik uzytkowania

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja bym wysłał chyba ze grasz codziennie i nie możesz sie obejść bez x'a

5. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    dużo grałeś i to są tego skutki wyślij pad do M$ i po problemie.

Wczytywanie...

Poleć forum