1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Analogiem ..

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kamil24, Styczeń 26, 2009.

1. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam;)
    Mam problem poniewaz lewy analog skrzypi/piszczy jak nim na lewo czy prawo daje:mad: Strasznie mnie to denerwuje skrzypienie i dodam ze pad jest dosc nowy poniewaz konsole kupilem na poczatku stycznia.
    Co zrobic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Cześć :)

Ja miałem już dwie konsole z początku stycznia i w obu skrzypiał lewy analog... już nie skrzypi bo sobie z tym poradziłem, bez rozkręcania i to tak na cacy :D od tamtej pory analog śmiga aż miło :) Ten temat już był... odsyłam Cię tutaj:

http://x360iso.org/problemy/7928-analog.html

4. Jaxus

Jaxus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Odświeżam bardzo stary temat, ale również mam problem z piszczącym lewym analogiem. Podany link nie działa, więc pytam: Jak poradzić sobie z tym cholerstwem? Nie za bardzo chcę go rozkręcać, podejrzewam, że próba wpuszczenia kropelki jakiegoś olejku też mogła by się skończyć nieciekawie. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Kapke oleju mozesz dac jak tylko piszczy

Wczytywanie...

Poleć forum