1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z antyaliasingiem.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Neithell, Czerwiec 14, 2013.

1. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Witam.

Od ponad roku posiadam konsole Microsoftu - Xbox 360 Slim. Przez większość czasu używałem monitora Samsunga 16:10, 22" (modelu nie pamiętam, ale to chyba póki co nieistotne), jednak jakiś czasu temu zmuszony byłem wymienić go na to... "cudo" - LED2204 | Manta S.A. . Niby zapewniano mnie, że obraz będzie 'jak żyleta' itp. itd. Rzeczywistość jest jednak inna. Mam ogromny problem z poszarpanymi krawędziami. Używam kabla HDMI-HDMI, co w niczym mi jednak nie pomaga, bowiem niezależnie jaką rozdzielczość ustawię (czy to 720p, 1080i, 1080p, czy 1680x1050 itd.) obraz nadal pozostaje po prostu ... szpetny. Nawet menu wygląda okropnie. Próbowałem już różnych sztuczek (jak zmniejszenie ostrości w TV, kontrastu itp.) jednak wszystko to na nic. Strasznie mnie to irytuje, ponieważ grając w jakiekolwiek multi (Bad Company 2/BF 3) nie jestem w stanie dostrzec przeciwników z daleka, bo najzwyczajniej wtapiają się w "morze poszarpanych krawędzi".

PS. Jestem amatorem jeżeli chodzi o tego typu sprzęt, dodam tylko, iż wszystko jest oryginalne, z konsolą - oczywiście - włącznie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    daj jakieś zdjęcia tego incydentu

1 osoba to lubi.
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jedyne co mozess zrobic to kupic cos markowego lub bawic sie kolorami kontrastem

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  5. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    u mnie w innym telewizorze pomogło wyłączenie poprawy ostrości, dałem na absolutne minimum bo nie ma czego poprawiać i wszelkie poświaty/otoczki wokół liter zniknęły, spróbuj dać na minus i wszelkie korekty obrazu wyłącz

1 osoba to lubi.
  6. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Uporałem się z problemem. Błaha sprawa, ale faktycznie pomogło wyłączenie opcji ostrości w TV. Tak jak @szlovak zredukowałem poprawę ostrości do minimum i pobawiłem się troszkę kolorami/kontrastem i ostatecznie wszystko (tak sądze) wygląda tak jak powinno wyglądać. W każdym razie dzięki za pomoc, nie sądziłem, że problem leży w tak śmiesznych opcjach. :)

Myślę, że temat można przenieść do kosza, chyba, że komuś kiedyś przydadzą się tego typu wskazówki.

7. neo88

neo88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam podobny problem jak kolega tylko ja mam podłączony pod monitor samsung full hd, u mnie nie ma takiej opcji jak u was :(

Wczytywanie...

Poleć forum