1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z apdejtem.. błąd - 3151-335A-1380-1E04-C005-3007 > system error e64

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PROstata, Czerwiec 8, 2011.

1. PROstata

PROstata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , jako że nie grałem kilka tygodni na xboxie dzisiaj go włączyłem, chciałem zagrać mecz w fife - kiedy włączyła się gra poproszono o apdejta więc się na to zgodziłem.. na samym końcu update pojawił się błąd: 3151-335A-1380-1E04-C005-3007 a po ponownym włączeniu konsoli pokazuje się system error e64 przy czym dioda od włączania miga na czerwono..

Nie jestem ostatnio w temacie z tym updatem bo nie miałem internetu dlatego się pytam..

Czy można to jakoś naprawić? Zmienić softa na starszego i zrobić tego abdejta? Co można zrobić z tym errorem aby zniknął i żebym mógł dalej grać online?

PS. Czy ten błąd oznacza to że dostałem również flaga?

z góry dzięki

edit@ mam xboxa premium z samsungiem i najnowszym lt+

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    wydaje mi się że to wina podmienionego napędu.....

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    w samsungach aktualizacja wgrywa kawałek firmware'u do napędu dlatego jest kaszana. Trzeba zgrać fw, wyciągnąć klucz i wgrać jeszcze raz OFW lub LT (na samsunga nie ma LT+)

5. PROstata

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak zrobie tak jak ty mowisz body2pc i sie podlacze do liva to dostane flaga?

nie lepiej czekac bez podlaczonego neta na nowe firmware i dopiero wtedy go wgrac? nie ryzykuje takim czyms jeszcze bardziej ze dostane bana na liva?

ps. nie mam podmienionego napedu..

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jak wgrasz OFW to flagi nie dostaniesz, natomiast jak wgrasz LT to widać będzie że masz stary FW, a nie ten który wgrał nowy dash

7. PROstata

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ....

Wczytywanie...

Poleć forum