1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z assasin bratherhood i nf hp lt 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bankai, Październik 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bankai

bankai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam lt 2.0 chodza mi gry itp i dostalem do kolgi NEED FOR SPEDD HP i nie chce pojsc wie mze ma ap25 itp itd ale jemu ta gra chodzi on mial lt niewiem jakie ale napewno nie 2.0 wiec mam pytanie jak nagrac mam assasina zeby mi chodzil mialem wersje pl szopasqad ale czytalem ze wersje pl sa zle wiec teraz mam wersje global ktora innym chodzi weic moje pytanie to jak nagrac te gre wiem ze byly takie tematy ale to lt 2.0 niewiem czy sie rozni czyms czy nie bo w koncu NF koledze chodzi mi nie .A i mam tego dasha do kinekta chyba najnowszy konolsa arcade 20gb no chyba tyle prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!:p:p:p:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    przelec obraz abgx i nagraj bedzie chodzilo na pewno jezeli masz lt 2.0

4. bankai

bankai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no wersja szopaaqad assasina nie poszla nawet jak abgx ale wersja global moze pojdize zobaczymy juz sciagam

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tu pisz takie tematy/posty ISO i JTAG lub tu http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/problem-z-nagraniem-pisz-tutaj-74797-17.html popraw słownictwo bo ciężko się czyta twoje wypowiedzi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum