1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Assasin Creed

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fenen, Grudzień 1, 2010.

1. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Witam !! Assasin Creed kupiłem w Niemczech jest ona po angielsku :( a dobrze tego jezyka nie znam i nie wiem co robić :/ Jestem w Memory Block 4 i kompletnie stanołem w miejscu i nie wiem co robić bo już raz mnie wysłali do tego zamku (to chyba jakiś mój szef czy coś ) teraz podjechałem do miasta poszedłem do tego kolesia w sklepie co sie do niego w chodzi przez dach coś tam powiedział więc poszedłem porobić parę misji pobocznych, wracam i on sie pyta czy coś zrobiłem Altair mówi Nie i on każe mi wyjść :/ ale co mam zrobić na mapie nic nie mam zaznaczone Wie ktoś mnie więcej co i jak ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blehehehe

Blehehehe Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wykonałem wszystkie misje poboczne ? zlikwidowałeś swoj cel ?
    masz odpowiednią ilość pamięci w bloku (za wykonanie misji itp..)

4. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    No i właśnie w tym rzecz że niewiem bo w ogole nie wiem co robić jak coś wyskoczy na mapie to tam ide i zabijam kogoś albo podsłucuje ale jeśli codzi o te pamięć bloku to niewiem gdzie sie na to patrzy i zaco zdobywa ^^

Hej dojechałem na koniu w tym Assasin creed do miejsca gdzie sie przechodzi na inen miasta i jest zaznaczone jakimś znaczkiem miasto Jerusalem ale nie moge sie tam dostać wiecie co trzeba zrobić by sie odblokowało to miasto? wykonałem wszystkie misje poboczne jakie były w tym miescie gdzie żeby wejść trzeba wejść między tych 4 białych "zakonników" więc jak wie ktoś co i jak :p?

Używaj edytuj a nie piszesz posty pod sobą /Jechu

Wczytywanie...

Poleć forum