1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Assasin's creed 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pepsi37, Listopad 23, 2009.

1. pepsi37

pepsi37 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam następujący problem... Otóż mam samsunga z softem ixtreme 1.41,i gdy nagrałem spatchowanego do wave 2 assasina,chodzi on bez problemów do pewnego momentu... gdy włącza mi się jakiolwiek filmik w grze,zacina się dźwięk,płyta przestaje się kręcić i po chwili wyskakuje błąd oczytu. Nagrać jeszcze raz,bo soft na wave 3 chyba za słaby...prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    A jaką prędkością nagrywałeś? bo może za dużą i czasem takie rzeczy się dzieją?!

4. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Spróbuj wgrać gre na dysk, jeśli posiadasz owy. Winą najprawdopodobniej jest wadliwy (kiepskiej jakości, bądz zbyt szybko nagrany) nośnik.

5. pepsi37

pepsi37 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wielkie dzięki... de facto szło 4.0x a nie 2.4... 2.4 cos nie chcialo... Nagrywam od nowa:)

Wczytywanie...

Poleć forum