1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Assassinem... Podpowiedzcie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blazito, Luty 5, 2011.

1. blazito

blazito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam... mam problem z Assassinem Creed Brotherhood. Opisze moze cała sytuacje . Mam Xboxa 360 od niedawna ciągle czytam i się szkolę. Mam wersje Elite z dyskiem 120 gb. Nie wiem jakiej firmy mam napęd. Można to jakoś sprawdzić? Koleś od którego kupiłem X'a powiedzial mi ze sam wgrywał LT+ . Ściągnąłem Assassina patchowałem go tak jak jest w instrukcji na forum i wyskoczyło mi że ( nie pamietam dokładnie ) nie rozpoznaje płyty cos w tym stylu. Może potrafi mi ktoś pomóc? może jakiś naprawde dobry poradnik do nagrywania tych gier z ap2.5 bo tu na forum kłócili sie o to wiec nie wiem ktorego uzyc... Ale np. widze okładke gry w xboxie w tym pierwszu okienku w interfejsie mimo tego ze wyskakuje mi komunikat to widze wlasnie okladke gry... czytalem ze trzeba tez moze te patche ss ale nie rozumiem tego do końca... Jeśli potraficie pomóc to bede wdzieczny może przez gg albo w jakikolwiek sposób . dzieki z góry czekam na odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Wrzuc obraz z gra do abgx 360 najnowszego wszystko zrobi automatycznie potem klikasz na plik dvd nie iso i nagrywasz predkoscia 2.4 lub 4 max najlepiej w img burn i powinno isc:)

4. blazito

blazito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przepuscilem obraz przez abgx .... a przed tym robilem tym programem ppf co paczuje sie 3 gry ( t.j. assasin need for speed i fable 3) .... Ale jak to wybrac mam plik dvd??

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    abgx sam Ci zrobil ten plik bedzie w folderze z gra teraz klikasz na niego i wypalasz:)

Wczytywanie...

Poleć forum