1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z automatycznym logowaniem do Xbox live na rgh oraz z zdublowanymi grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oranos7, Grudzień 11, 2012.

1. oranos7

oranos7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Mam 2 problemy z RGH. Na freestyle dashu po zalogowaniu na profilu ktorego kiedys uzywalem pod xbox live automatycznie proboje mnie łączyc z xbox live i pyta o aktualizację. Troche to denerwujące. Jak można na tym profili usunąć automatycznego logowania do xbox live?? Drugi problem to zdublowane gry arcade na free style dahsu 3. Wrzucilem na dysk przenosny gry w folderach, ustawiłem ściezke i wszystko pieknie ładnie tylko wyswietlają mi sie podwójnie. Nie ma także okladek takich jak przy normalnym dashboardzie microsoftu dla gier, jest tylko komunikat missing cover. Można to jakoś poprawić??

2. Lotnik421 Xbox One

3. oranos7

oranos7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poradziłem sobie ze wszystkim poza zdublowanymi grami. Na fsd 2.2 działa wszystko ok, jednak na 2 wersjach fsd 3.0 niestety jest problem. Otóż po wybraniu folderu na dysku który jest wykrywany pod usb1 fsd tworzy do niego dwie sciezki, jednakowe lecz z różnymi początkami (usb1:/xbox/gry/, sys...:/xbox/gry), obydwie prowadzą do tego samego folderu na dysku. Gdy usune którąkolwiek z nich, automatycznie usuwa się druga...

Wczytywanie...

Poleć forum