1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z baterią w telefonie SE XPERIA Mini Pro

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez KamQiX, Październik 22, 2013.

1. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Witam.
    Od wczoraj mam problem z telefonem Sony Ericsson XPERIA Mini Pro (android 4.0.4).
    Problem polega na bardzo szybkim rozładowywaniu się baterii w telefonie. Telefon ten posiadam już ok. 1,5 roku i jak dotąd nie miałem żadnych problemów, na baterię również nie narzekałem. Ale wczoraj, zauważyłem dziwny problem. Otóż naładowałem baterie do pełna po czym odłączyłem telefon od gniazdka i coś tam na nim robiłem (ok. 15 min.) po czym odłożyłem telefon na stół. Domyślam się że baterii mogło ubyć MAX. 10% Do wieczora telefon leżał kompletnie nieużywany. Gdy wziąłem go do ręki był bardzo gorący a bateria była rozładowana. Zainstalowana aplikacja Battery Reborn ukazywała że temperatura baterii to aż 52° C, gdzie zwykle pokazuję w okolicach 24° C. Ale OK. Wyjąłem baterie z telefonu, odczekałem aż całkowicie wystygnie po czym podłączyłem telefon znów do ładowania. Znów naładował się do pełna, po odłączeniu telefonu znów zacząłem coś tam na nim robić (ok. 40 min.) Odłożyłem telefon i poszedłem spać. Dziś rano wstaję, patrzę a telefon wyłączony i kompletnie rozładowany. Co prawda nie był już tak ciepły, bo pewnie zdążył wystygnąć w nocy.

Może spotkaliście się z takim problemem. Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum