1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Battlefield 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez melon79, Grudzień 24, 2011.

1. melon79

melon79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Na wstępie dodam że to jest mój pierwszy temat,przeszukałem całe forum ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

Koledzy pomocy, Nagrałem battlefield 3.RF XBOX360-XPG na płyty(zwykłą nagrywarka) na verbatim jak w poradniku opisane.Po włożeniu płytki nr 2 do napedu konsola zapytała mnie o aktualizacje dodam ze mam konsolę OFFLINE caly czas.Po aktualizacji włączyła się gra.zapytano mnie o zainstalowanie HD PACK.Później jak chciałem włączyć grę jeszcze raz pojawia się napis "przeczyść płytę miekką ścierką". Dodam, że mam lt 2.0 oraz Dash 2.0.1359

Proszę też o radę na przyszłość jak mam się obchodzić z tymi nowymi grami.W przyszłości chcę nagrać Assassin:R,batmana,oraz MOW3

Pozdrawiam

I WESOŁYCH SWIĄT

2. Lotnik421 Xbox One

3. wygrana2324

wygrana2324 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Jeżeli nagrywałeś na Verbatimki i wszystko jak w tym poradniku
    HTML:
    http://xboxforum.pl/iso-f31/[tutorial]-jak-nagrywac-gry-z-xgd3-na-plyte-dvd-r-dl-103388.html
    lub w tym
    HTML:
    http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/[tutorial]-nagrywamy-obraz-xdg3-programem-clonecd-bez-zadnych-bledow-103695.html
    to znaczy że coś nie tak z płytą spróbuj popsikać płytę od spodu pronto (taki środek do kurzu) i wytrzeć miękką ściereczką (poprawia to powierzchnię odbijającą laser) mi to zawsze pomaga więc sądzę że tobie też pomoże więc spróbuj. Jeżeli to nie pomoże to spróbuj jeszcze raz nagrać płytę. Jak możesz to podaj model nagrywarki.
    Wesołych Świąt!

P.S Z jaką prędkością nagrywałeś płytę?

Wczytywanie...

Poleć forum