1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Battlefield 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szymix12, Lipiec 16, 2012.

1. szymix12

szymix12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! :)

Mam problem z nagraniem gry Battlefield 3. Może nie tyle problem z samą czynnością nagrywania, co z jej efektami.

Mianowicie, nagrywałem już różne gry. Teraz zachciało mi się Battlefield'a. Ściągnąłem obraz, przepuściłem przez abgx360 i zacząłem nagrywać w programie ImgBurn (najnowsza wersja). Przy nagrywaniu z prędkością 2,4x co jakiś czas ukazywał mi się błąd I/O - także nie mogłem nigdy dokończyć nagrywania. Zmieniłem więc prędkość na 6x, tak jak widziałem to w jakimś poradniku. Wszystko elegancko się nagrało, włożyłem płytkę do konsoli, odpaliłem i za każdym razem ukazywał się komunikat o niemożności odczytania płyty (przetarcie ściereczką itp). Nie poddałem się jednak, kupiłem dzisiaj kolejną płytę i ustawiłem prędkość "AWS". Wszystko pięknie się wypaliło, odpalam grę i widzę komunikat "PŁYTA NIE JEST OBSŁUGIWANA".

Także jak sami widzicie miałem chyba wszystkie możliwe komunikaty :) Proszę więc was o pomoc, bo dostaję już białej gorączki z tym wszystkim!

Używam płyt firmy Emtec, konsolę przerabiałem z miesiąc temu, moja nagrywarka to Optiarc AD-7581A.

Dodam tylko, że wcześniej nie miałem większego problemu z wypalaniem, nagrałem NBA 2k12, Driver in San Francisco, Call of Duty Black Ops...

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    image burn luknij jaki masz bufor zwieksz do 241 mb min no i predkosc 2,4 przepusciles przez abgx jakie masz lt moze nagrales nie pod swoja przerobke, a z tego co kojarze jak wypalalem gry zwykla nagrywarka to nic nie zmienialem w opcjach imageburna po instalacji tego programu 2.5.6 wszystko bylo bez zmian, teraz ihas :)

Wczytywanie...

Poleć forum