Problem z Battlefield 4 Freestyle 3 rgh Pomocy

koniu1024

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
Otóż szukam wszędzie poradników jak wgrać gry dwu płytowe na rgh. Postępowałem wg nich i jednak nie działa mi BF 4. Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak wgrać i co zrobić. Dzięki już na samym początku. Pozdrawiam.
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
(TUTORIAL) How to Install BF4 With HD on JTAG/RGH (Pics Included) | Se7enSins Gaming Community < hahah, akurat teraz też wziąłem się za wgrywanie bfa 4 i miałem podobny problem, tu masz rozwiązanie
 

koniu1024

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O, zaraz zobaczę czy uda mi się :)
 

modem12

Użytkownik
Użytkownik
Z DVD2 o ile dobrze pamiętam wyciągałeś folder content i kopiowałeś na dysk xboxa, są to tylko tekstury HD
 

koniu1024

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A dodatkowo trzeba dograć cd 1 cd 2 do folderu jak mam u siebie np. Usb0:\Gry ? Czy wystarczy jak w tym poradniku ?
 

modem12

Użytkownik
Użytkownik
Wrzucałeś DVD1 jak zwykłą gre a z DVD2 wyciągałeś folder content i wrzucałeś jak dodatek
 

koniu1024

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zrobiłem jak w tym poradniku ale dochodzę do momentu jak trzeba włączyć xm360 i nie pokazuje mi battlefield 4. Nie mam jak tego odblokować.
 

koniu1024

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Modem 12,
Folder Content jest na DVD 1
 

omnixcrs

Świeżak
Świeżak
Witam, ja również mam problem z grą Battlefield 4 ponieważ zrobiłem według instrukcji i gra sie opala i niby działa, ale grafika w niej to jakaś porażka wygląda tragicznie jak w jakiejś grze z przed 10 Lat także coś jest nie tak. Gra którą pobrałem miała 2 pliki iso po okolo 8GB więc ważyła okolo 16 gb a folder jaki przygotowałem według instrukcji ważył chyba okolo 6-7 GB, więc mysle że cos zespułem. Jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę o pomoc. Mam konsolę slim 4GB i dysk zewnętrzny
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przypadkiem ta gra nie musi mieć zainstalowanego contentu ne dysku wewnętrznym ?
 

Do góry Bottom