1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z battlefield bc2.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez misiek12m, Czerwiec 13, 2012.

1. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Mam problem z Bfbc2.
    Kiedy wejde w szybka gra, mogę grać normalnie, jednak kiedy chce zagrać z kolega pojawia się problem. Probowalismy różnych kombinacji, ale zawsze z jednakowym skutkiem. Wyskakuje błąd z połączeniem z ea online. Kiedy ja tworzę grupę i go zapraszam to wchodzę na serwer a jego wywala, a kiedy on mnie zaprasza to jest na odwrót. Kiedy on chciał połączyć się z kimś innym to nie było żadnych problemów, wiec to coś u mnie. Poszperalem na necie i jest to pewnie problem z nat. Sprawdziłem połączenie w xboxie i faktycznie jest to problem z natem. I tu zaczęły się schody. Korzystam z Neostrady i routera zte combo. Zresetowalem ustawienia routera i podlaczylem go bezpośrednio do xboxa. Tak to wygląda
    Internet - router - xbox. Wszystko ustawiłem od nowa. Internet działał, Podlaczylem do xboxa wciąż problem z nat. Wg zaleceń wlaczylem upnp i podlaczylem do xboxa. W trakcie testu przeszło Przez sieć, internet i zatrzymalo się przed xbox live. Wylaczylem upnp i ofblokowalem port ręcznie. Wszystko fajnie, nat dobry jednak wciąż nie mogę grać z kumplem... Czy ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dzięki za pomoc ;-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. khas

khas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów
    Miałem podobny problem. Nie jestem specjalistą od sieci wiec w tym temacie ci nie pomogę. U mnie i u kumpla była to kwestia nie pełnej aktualizacji gry. Ja miałem pobrane wszystko a jemu brakowało aktualizacji z xbox live do battlefielda 2. Po tym jak pobrał aktualizacje - vietnam - wszystko ruszyło i działa do teraz. Spróbuj tego.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Obie gry muszą być zaktualizowane do najnowszego patcha wtedy będzie wszystko grało.

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Już sobie Poradziłem ;-) faktycznie był to problem z aktualizacja. Była źle sciagnieta czy cos w tym stylu i musiałem pobrać od nowa :p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum