1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Beowulf !!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Forest, Styczeń 7, 2009.

1. Forest

Forest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam problem z beoulfem jestem w takich jaskiniach co cieknie taka lawa dochodze do miejsca gdzie trzeba walczyc z jakimis pajacami co jak sie wezmie tą moc to dopiero mozan ich uszkodzic...a na gorze jest takie ala przejsce czy lustro jak by to nazawac Ci co grali beda wiedziec przeciez o co come one...Help po sie zawiesiłem:eek:

2. Lotnik421 Xbox One

3. P1otraZ

P1otraZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miłosław
    Przeładuj save-a i zabij wszystkich na furii. Tez tak miałem i sie udało.

Tylko że ja utknolem w 13 epizodzie nie mogę złapać sie za to "coś" co pomaga mu sie utrzymać na ścianie i ciągle ta łódź tonie zamiast Beowulfa to ja dostaje furii. Pliss.... Help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. P1otraZ

P1otraZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miłosław
    udało się wystarczy odpowiedni moment tzn jak jest kolo wychylony w drugą stronę w którą zamierza skoczyć wtedy skaczemy. Jakby ktoś miał problemy

5. kilen

kilen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Witam zna ktoś sposób na wytrzymanie dłużej niż 2 minuty z matką Grendala można za to dostać 7 punktów heroic a nigdy mi sie to nie udaje :( i podobnie z heroic rank jak go zrobić skoro każdego bossa trzeba pokonać w carnal rage :/ i rośnie mi tylko carnal rank.
    Dziękuje za wszelkie rady :)

Wczytywanie...

Poleć forum