1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z bezprzewodowa karta sieciowa xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oski122, Lipiec 20, 2013.

1. oski122

oski122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z moja bezprzewodowa karta sieciowa do xboxa 360. Problem pierwszy polega na tym , ze co jakas godzine lub nawet dwie trace polaczenie z xbox live ( a internet ogolnie dziala na komputerze bo lacze sie przez router ). Dlaczego? Nie wiem, kontrolka ( 1 ) po utracie polaczenia nie swieci sie w ogole, lecz kiedy wyjme kabelek ( 2 ) i wsadze ponownie do portu usb , wszystko smiga dobrze. Byc moze problem lezy po stronie zasilania , ale nie jestem co do tego pewny. Drugim problem jest to, ze te dwa "uchwyty" bezprzewodowej karty sieciowej nie dzialaja poprawnie. Pierwszy uchwyt po lewej stronie ( 3 ) nie chce sie zatrzasnac, co chwile wypada, a uchwyt po prawej stronie ( 4 ) jest tak zatrzasniety ze za chiny ludowe nie moge tej karty wyjac. Mam rowniez pytanie odnosnie tego czegos ( 5 i 6 ) co znajduje sie pod karta. Do czego to sluzy?
    Nizej zalaczam obrazek jak to wszystko wyglada :)
    Z gory, bardzo dziekuje za pomoc, pozdrawiam.
    http://imageshack.us/photo/my-images/19/l3x4.jpg/
    PS. Prowbowalem zmieniac porty usb , ale nic to nie dalo

2. Lotnik421 Xbox One

3. szary14

szary14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Gracze narzekali że te adapter rozłączają się co jakiś czas. Lepiej użyć router w trybie klienta.

4. oski122

oski122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Router w trybie klienta? Nie rozumiem ;D

5. tranzystor82

tranzystor82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin, PL
    Kup sobie tp-linka tl-wr702n jest na usb także zasilania nie trzeba i wpinasz kabelkiem sieciowym no i w standardzie N jest także bedzie szybciej jak po sieci ogladasz lub grasz

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum