1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z bf 2 bad co2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Pmrowicki, Czerwiec 11, 2012.

1. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A więc tak Dostałem konto z grą Bf2 i uruchamia mi się tylko na tym profilu które dostałem. Problem jest w tym że licencji nie mogę przenieśc z profiluo konta na moje, ale wątpie żeby w tym był problem bo przy uruchamianiu na moim profilu Bfa to wyskakuje mi ze nie można uruchomić gry bf. a jak chodzi o licencję to inaczej chyba pisze. Ogółem ten Bf był wbity ze zdrapki więc powinien działac na wszystkich kontach czy nie?? jesli nie to da się jakoś zrobić tak bym mógł grać na moim profilu??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nadrayson

Nadrayson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Weź sprawdź w przenoszeniu licencji czy była przeniesiona jeśli nie to przenieś jeśli była przeniesiona to musisz poczekać aż ci się odnowi bo inaczej nie pograsz.

4. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    pograsz na dwa pady- czyli, profilem, którym kupiłeś grę uruchamiasz ją, następnie bierzesz drugiego pada (na którym zalogowany jest Twój profil) i zaczynasz grać, tylko musisz mieć włączonego pada zanim wybierzesz źródło save'a. kumasz? możliwe, że będziesz musiał być podłączony pod live jednym i drugim profilem ;)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Musisz przenieś licencję na swoją konsolę, wtedy uruchomisz grę na każdym profilu :)

6. plaski1990

plaski1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    ja mam inny problem bądz pytanie, mianowicie chodzi o dodatek wietnam ,pobrał mi się na konsolę i co dalej?? miały być nowe mapy a tu nic niema niewiem co robić proszę o pomoc :)

7. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    przeniosłeś licencję? jak tak to włączasz bf i masz tam zakładkę -Vietnam.

8. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ta aktualizacja "Vietnam Multiplayer" tak ogółem nie dodaje samego Vietnama. Jeśli o tą aktualizacje ci chodzi.

9. plaski1990

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    nie przenosilem licencji pobralem tylko jakas aktualizaje ktora wyswietlała sie przy wejsciu do gry online.. czyli niemam owego vietnama,dzieki za odpowiedz

10. plaski1990

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    szukam 5 graczy do pomocy , a mianowicie chodzi mi o "zabij 5 przyjaciół nożem" online

Wczytywanie...

Poleć forum