1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z bf3 POMOCY!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jankes112, Październik 13, 2012.

1. jankes112

jankes112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z bf3 otóż problem polega na tym , że ostatnio pożyczyłem grę od kumpla , porostu chciałem pograć wiec włączyłem grę założyłem konto origin na ea lecz gdy włączam tryb online to pisze ze mam kupić przepustkę sieciowa rozumiem (czyli konto gold tak??) jeśli tak to mam a i tak pisze ze muszę ja kupić:( Najlepsze jest to ,że gdy loguje się u kumpla na konsoli na swoim koncie to normalnie gra odpala!!!POSIADAM GRĘ ORYGINALNĄ JAK I KONSOLE BEZ PRZERÓBKI.
    Proszę o szybką pomoc.

-=SETH=- //ortografia...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Problem z bf3 POMOCY!!!

Tu chodzi o online pass a nie konto gold
    Właśnie po to są te online pass żebyś.kupował nowe gry, albo używke + i tak od nich online passa
    Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. jankes112

jankes112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli ja na swoim koncie moge grac tylko u kumpla??Szkoda poprostu chciałem zobaczyc jak sie gra w bf bo od lat tylko CoD.
    Dzieki za info/

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Problem z bf3 POMOCY!!!

Jak kupisz online pass to możesz i u ciebie, u niego możesz grać bo wprowadził online passa

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum