1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z bledem 0x80070570

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez komandos72, Marzec 17, 2016.

1. komandos72

komandos72 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Bardzo proszę o pomoc użytkowników xbox one - zdarzył mi się niecodzienny przypadek - gram w grę Star Wars Battlefront od grudnia 2015 (prawie codziennie) natomiast gdy chciałem włączyć grę 2 dni temu to ukazał mi się kod błędu 0x80070570 - i dalej potoczyło się wg kodu błędu próbowałem odinstalować grę i ponownie ją zainstalować - grę dało się odinstalować natomiast ponownie zainstalować już nie i na dodatek gdy teraz "klikam" w ikonę gry to przenosi mnie do sklepu i pokazuje, że mogę sobie kupić tą grę - ikony nie mogę się juz w zaden sposob pozbyc walcze juz z tym 2 dni i rece mi opadają.
    Próbowałem już robic twardy reset konsoli ale to nic nie pomaga.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ponieważ nie posiadasz juz tej gry. Gra przepadła zakupionaw postaci konta

Wysłane z mojego Honor 7.

4. komandos72

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedz ale ja posiadam oryginalnie zakupioną grę na płycie.

5. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Uuu... załóż nowe konto i włóż ponownie płytę.

6. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Czy korzystasz z zewnętrznego dysku? Czy masz włączona opcję szybkiego uruchamiania konsoli "Instant-on"?

7. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Robil ustawienia fabryczne wiec wykasowalo mu wszystko, babol w oprogramowaniu piękny

8. rathaniel

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Nie wiem czy przywracanie ustawień fabrycznych wymusza start wszystkich procesów od nowa. Lepszy hard reset lub wyłączenie opcji instant-on i zgaszenie konsoli (niektórzy radzą dodatkowo odłączyć z zasilania na kilka minut).

9. komandos72

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak korzystam z dysku zewnętrznego i tam miałem tą grę zainstalowaną a gdzie znajdę opcję instant-on żeby ją wyłączyć?
    Nie potrafię nawet przenieść z dysku zewnętrznego tej pozostałości po grze na dysk wewnętrzny oraz odinstalować.
    Reset robiłem jedynie wyłączając konsole na guziku i trzymając parę sekund a następnie odłączyłem zasilanie na parę minut ale niestety to nie pomogło.
    Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie się moim problemem, może któreś rozwiązanie pomoże :)

10. rathaniel

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Skoro odłączałeś zasilanie to opcję instant-on możemy sobie odpuścić.

Pozostaje Ci sformatowanie zewnętrznego dysku. Jak masz miejsce na wewnętrznym to możesz poprzenosić inne gry z zewnętrznego. Tej uszkodzonej nie przeniesiesz.

11. komandos72

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz jeszcze odłączyłem całkowicie zewnętrzny dysk i konsola zaczęła instalację gry - mam nadzieję, że się zainstaluję - a chyba format dysku zewnętrznego mnie nie ominie - dzięki wielkie za wszystkie podpowiedzi

12. rathaniel

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Raczej nie obejdzie się, problem z dyskiem zewnętrznym podobno może mieć wpływ na działanie niektórych aplikacji:
    Blu Ray Player, Achievements, Activities, Avatars, Carbon TV, Arc, BBC iPlayer, Crunchy Roll.

Jeśli chcesz dalej z niego korzystać wraz XO to format. Przykre, ale prawdziwe. Z czasem odbudujesz kolekcję.

Po sformatowaniu możesz z powrotem przenieść SW:B z wewnętrznego na zewnętrzny.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum